Tantsutehnika

Tantsustuudio / Tantsutehnika

Tantsutehnika

Tantsutehnika

Tantsutehnika treeningut saab juurde võtta tantsutrennile või käiagi täiesti iseseisvalt ainult tehnika trennis. Tantsutehnika treening hõlmab endast nt jalalööke, pöördeid, hüppeid, spagaate. Tehnikateening arendab füüsilistvõimekust, kehatunnetust, kordinatsiooni, tasakaalu ja annab juurde uusi ägedaid oskusi.
Treener: Keily Sengbusch
Treeningrühm: Tantsutehnika
Õppeained: tantsutehnika, stretching, jalalöögid, hüpped, piruetid

Trennid toimuvad 1x nädalas (60 min).

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega
NB: Kui võtta lisatrennina tantsutrenni juurde, siis kujuneb kuutasu vastavalt hinnakirjas näidatud nädalase trennikoormuse põhjal (näiteks 3x nädalas: tants+tantsutehnika).

Tantsutehnika treeningrühmad

Tantsutehnika
12+ aastased

Kesktase/Edasijõudnud - grupp on mõeldud 12+ aastastele, kes soovivad arendada oma spagaate, hüppeid ja tantsulisi elemente. Tehnika aitab arendada kehahoiakut, tasakaalu, treenib lihaseid ning arendab erimnevate elementide oskuseid.
Treener: Keily Sengbusch
Aeg: K 19.30-20.30

Trennid toimuvad 1x nädalas.

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm
Küsimuste puhul saada email signe@desireestuudio.eu


Mida trenni selga panna?

Soovitame trenni selga panna kehaligi hoidvad sportlikud riided, näiteks topp ja retuusid. Jalga vahetustossud, päkad või paljajalu. Juuksed soovitame kinni panna ning samuti on hea kui trennis on kaasas ka veepudel.


NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul