3-6 aastaste trennid

Tantsustuudio / Mudilased

Mudilaste tantsuline treening ja akrobaatika

Mudilased

Mudilaste trennid on mõeldud 3-6 aastastele lastele. Treeningud toimuvad erinevates vanusegruppides. Õpime liikuma erinevates suundades ja erineva tugevusega, matkime loomade ja lindude liigutusi, mängime teadatuntud laulu- ja liikumismänge ning teeme venitus- ja klassikalisetantsu baasharjutusi. Trennid toimuvad ilma vanemateta.
Vanusegrupid: 3-5 aastased ja 5-7 aastased
Õppeained: võimlemine, lastetants, rütmika, akrobaatika, tänavatants

Ootame uusi ja vanu õpilasi osalema, palume ette registreerida.
REGISTREERI TRENNI

Mudilaste treeningrühmadMudilased TANTS
3-5 aastased

Algtase - treening toimub ilma vanemata. Trenn arendab laste rütmi- ja kehatunnetust. Teeme esimesed tutvused tantsuga, mängime liikumismänge, avastame erinevaid liikumisvorme ja õpime tantsu põhielemente. Esineme kevadkontserdil.
Treener: Marit Miller
Aeg: Neljapäeviti - vaata tunniplaani

Lastetants
5-7 aastased

Algtase - tantsutrenn on sobilik lapsele, kellele pakub huvi liikumine ja tantsimine. Õpime tantsu põhielemente, akrobaatika baasi ning harjutame kordinatsiooni ja kehatunnetust. Käime esinemas 2x õppeaastas.

Treener: Elisabel Marciante
Aeg: Teisipäeviti - vaata tunniplaani

Akrobaatika 0
3-5 aastased

Algtase - Mudilaste akrobaatika trenn on ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemente ning kehatunnetust ja kordinatsiooni.
Treener: Keily Sengbusch
Aeg: Kolmapäeviti - vaata tunniplaani

Akrobaatika 1
5-7 aastased

Algtase - Eelkooli ealiste laste akrobaatika trenn on ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemente ning kehatunnetust ja kordinatsiooni.
Treener: Keily Sengbusch
Aeg: Kolmapäeviti - vaata tunniplaani

Trennid toimuvad 1-2x nädalas, treeningkoormus omal valikul.

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm
Küsimuste puhul saada email signe@desireestuudio.eu


Mida trenni selga panna?

Soovitame trenni selga panna mugavad riided, millega saab joosta, hüpata ja tantsida, näiteks T-särk ja retuusid. Sukkpükste ja sokkidega last trenni ei lubata. Juuksed soovitame kinni panna ning samuti on hea kui lapsel on trennis kaasas veepudel, millest ta ise hõlpsasti juua saab. Jalga tantsusussid, stopperitega sokid või paljajalu, tavaliste sokkide ja sukkpükstega on põrand libe ja võib joostes ohtlik olla.


NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul

Copyright © DESIREE TANTSUSTUUDIO | Made with