Cheer HipHop

Tantsustuudio / Cheer HipHop

Cheer HipHop

Cheer HipHop

Cheer HipHop on Performance Cheeri üks tantsustiile, mis on väga tehniline ja nõuab tantsijalt mitmekülgseid oskusi nagu akrobaatilised elemendid ja erinevate tänavatantsu stiilide valdamine, sest see stiil on erinevate tänavatantsustiilide ja akrobaatiliste elementide fusion. See on võistlusspordiala ning sellega saab võistelda nii Eesti kui ka Euroopa Meistrivõistlustel. Desiree Täiskasvanute grupp saavutas 2022. aasta maailmameistrivõistlustel 10. koha. Desiree Youthide grupp saavutas 2023. aasta Euroopa Meistrivõistlustel 8. koha.Treeningrühmad: HipHop 1, HipHop 2, Youth ja Junior võistlusrühm- vaata rühmade kirjeldust altpoolt.
Õppeained: HipHop, tänavatants, akrobaatika

Ootame uusi ja vanu õpilasi osalema, palume ette registreerida.
REGISTREERI TRENNI

Trennid toimuvad 2-3x nädalas. Lisaks on võimalik juurde võtta erinevates stiilides lisatrenne.
Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Cheer HipHop treeningrühmad

Show& HipHop 1
7-8 aastased

Algtase. Cheer HipHop trennides õpime erinevaid tänavatantsustiilide baastehnikaid ning arendame erinevate akrobaatiliste elementide oskuseid. Trennid 2x nädalas.
Treenerid: Marit Miller ja Elisabel Marciante
Aeg: Trennid 2x nädalas - vaata tunniplaani

HipHop 2
8-10 aastased

Alg- ja kesktase - Cheer HipHop trennides õpime erinevaid tänavatantsustiile ning arendame erinevate akrobaatiliste elementide oskuseid. Trennid 2x nädalas.

Treenerid: Marit Miller
Aeg: Trennid 2x nädalas - vaata tunniplaani

STARS - YOUTH HipHop VÕISTLUSRÜHM
11-14 aastased

Kesktase - Eelnevalt tantsuga tegelenud noortele. Käime võistlemas nii Eestis kui välismaal, lihvime tunnetust ja teeme akrobaatika ning jõu- ja venitusharjutusi.
Treener: Marit Miller ja Keily Sengbusch
Aeg: Trennid 3x nädalas: 2x koreo + 1x akro. Vaata tunniplaani

JUNIOR HipHop VÕISTLUSRÜHM
14-18 aastased

Kesk/edasijõudnud - Eelnevalt tantsuga tegelenud noortele. Käime võistlemas nii Eestis kui välismaal, lihvime erinevate tänavatantsustiilide tunnetust ja teeme akrobaatika ning jõu- ja venitusharjutusi. Trennid 3x nädalas.
Treener: Marit Miller ja Elisabel Marciante
Aeg: Trennid 3x nädalas: 2x koreo + 1x akro. Vaata tunniplaani

Trennid toimuvad noorematel gruppidel 2x nädalas, vanematel gruppidel 3x nädalas.

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm
Küsimuste puhul saada email signe@desireestuudio.eu


Mida trenni selga panna?

Soovitame trenni selga panna lohvakad sportlikud riided, näiteks t-särk ja dressipüksid. Jalga vahetustossud. Juuksed soovitame kinni panna ning samuti on hea kui trennis on kaasas ka veepudel.


NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul