Tantsulaager – 5 põhjust

Tantsustuudio / Tantsulaager – 5 põhjust, miks osaleda

Tantsulaager – 5 põhjust, miks osaleda

Oled mõelnud, mida kujutab endast tantsulaager?
Tantsulaager on mõnes mõttes sarnane spordilaagriga, sest neis mõlemas on põhirõhk suunatud aktiivsele vabaaja veetmisele. Laagripäeva jooksul toimuvad erinevad trennid, alates tantsust kuni akrobaatikani. Põhirõhk on mitmekülgsel treeningul. Seega pole vaja karta, et ainult tantsima peab, saab ka venitada ja trikke õppida. Peale trennide toimuvad vabaaja tegevused, mis on reeglina samuti aktiivset laadi.

Desiree suvine tantsulaager toimub 2.-6.augustil Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Laagriga saad tutvuda ja liituda SIIN

Nüüd aga 5 head põhjust, miks tantsulaagris osaleda:

1. Aktiivne vabaaeg
Tervisliku eluviisi tagamiseks on lastele soovituslik liikuda päevas vähemalt 60 min. Tantsulaagris saab palju trenni teha, lisaks sellele on lõbus ja päevad lähevad lennates. Suureks plussiks on ka kindlasti see, et enamuse ajast toimub tegevus värskes õhus.
2. Loomingulisuse õitsemine
Laagri programmi on kaasatud ka tantsuline loovtöö, mis aitab lastel avastada ja arendada oma loomingulisust. Kindlasti on see ka üks paras pähkel, sest paljud lapsed ei ole pidanud enne liigutusi välja mõtlema ja neid kokku sättima. Loovtöö aitab lastel ka paremini mõista tantsu loomisprotsessi ja selle tagamaid.
3. Meeskonnatöö
Samuti saavad lapsed laagris arendada oma suhtlemis- ja meeskonnatöö oskuseid. Meeskonnatööd saab laagris arendada nii grupitöö kui ka teatevõistluste kaudu, läbi nende tegevuste õpivad nad end ja teisi grupiliikmeid paremini tundma.
4. Iseseisvuse areng
Lapsevanemana tahame, et me lapsed õpiks olema iseseisvad ning saaksid elus hakkama. Ööbimisega laager kasvatab lapsi iseseisvamaks, sest laps peab ise jälgima päevakava ning orienteeruma laagripaigas, kus on söökla, tuba, pesemisruum jne.
5. Uued toredad tutvused
Laagris saab kohtuda väga erinevate lastega üle Eesti, seega kõige toredam on muidugi leida laagrist endale uusi sõpru, kellega koos naerda, tantsu õppida, ujumas käia, koos lõunatada ja õhtul juttu rääkida. Laagriõpetajana on tore näha sõpru, kes muidu elavad erinevates Eesti linnades, kuid igal suvel tantsulaagris kohtuvad.

Kas tekkis huvi? Meie laagriga saad tutvuda ja liituda SIIN

Tantsulaager

Pildid eelmistest laagritest